• Головна
  • Підготовка до пісенного Фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами
19:02, 11 березня 2021 р.

Підготовка до пісенного Фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами

Підготовка до пісенного Фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей  та молоді з особливими потребами

Продовжується підготовка до VΙ Міжнародного Фестивалю-конкурсу «Золотий Птах» для дітей та молоді з особливими потребами, що відбудеться у Вінниці 5 – 8 травня 2021 року.

Минулого року у зв’язку з пандемією Фестиваль було перенесено на 2021 рік. Тому ми маємо велику надію, що цьогоріч, він обов’язково відбудеться у будь-якому форматі.

Засновниками та організаторами Фестивалю-конкурсу є Громадська Організація «Центр «Культурна стратегія – XXІ»», торгова марка «RUTA», КЦ «Галерея – XXІ», РЦСМ «Арт Шик», Департамент культури Вінницької міської ради, Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА.

Проект «Золотий птах» має іноземного партнера - це представник Республіки Польща, Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PROOMNIBUS», який є організатором щорічного Міжнародного пісенного фестивалю для молоді з особливими потребами у польському місті Чехочинек під назвою «Чехочинські творчі зустрічі».

Окрім конкурсантів з України висловили бажання прийняти участь у Фестивалі не тільки польські партнери, а ще й представники з Грузії.

Фестиваль проводиться у декілька етапів.

Перший етап – прийом заявок-анкет з 12 лютого 2021 року по 20 березня 2021 року, потім прослуховування та рецензування.

Відбір фіналістів проходить шляхом голосування та оцінювання експертного журі. Учасники Фестивалю поділені за двома віковими категоріями: 10-15 років; 16-23 роки.

Фестиваль-конкурс розпочнеться проведенням «живого» концерту 6 травня 2021 року о 10.00 у приміщенні КЦ «Галерея – XXІ».

Фестиваль пройде з дотриманням усіх карантинних норм.

Фінальний тур (Гала - концерт та нагородження) відбудеться 7 травня 2021 року о 16.00 у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені М.К. Садовського. (Вхід вільний).

Переможці Фестивалю-конкурсу «Золотий птах» будуть представляти Україну на ХХV пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» в липні 2021 року.

Людмила Бушинська – власниця торгової марки «RUTA», засновник та ідеолог проекту «Золотий Птах» – запрошує приєднатися зацікавлених до доброчинної та милосердної діяльності в галузі культури та мистецтва. Фестиваль-конкурс є відкритим для партнерства.

Всіх небайдужих запрошуємо об’єднатись, аби допомогти дітям та молоді зрозуміти свою унікальність. Міжнародний Фестиваль-конкурс «Золотий Птах» для дітей та молоді з особливими потребами, сприяє становленню та розвитку національної культури, духовності дітей та молоді, об'єднанню східних і західних регіонів України та поглибленню міжнародних творчих контактів.

Нехай цей невеликий внесок стане частиною великого добра – запорукою щасливого майбутнього нашої УКРАЇНИ.

Детальна інформація: www.gallery-vin.com

або за телефонами:

(063) 164-64-94,

e-mail:[email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...