Лідер гурту “Мандри”: «Гроші за гітару, продану на аукціоні, підуть на лікування вінницького хлопця»

Найдорожчим лотом на “тихому аукціоні”, що пройшов під час церемонії нагородження переможців Першого Національного конкурсу “Благодійна Україна” 14 березня в Українському домі, стала гітара лідера гурту “Мандри” Сергія Фоменка. Кошти за неї будуть спрямовані на лікування хлопця з Вінниці.

Про це Сергій Фоменко, який також є головою Наглядової ради конкурсу, повідомив у вівторок на прес-конференції в УКРІНФОРМі.

“Виручені кошти підуть на лікування Ігоря Книша, якого 5 років тому збив автомобіль. Він залишився неповносправним, у нього не працюють ні руки, ні ноги. Листа, якого він направив до нас, він друкував носом. Він написав, що звертався до багатьох фондів, та ніхто не відповідає”, – сказав лідер гурту “Мандри”.

Сергій Фоменко додав також, що Ігор має невеличку пенсію по інвалідності, на ліки щомісяця йому треба 4 400 грн. Мама старенька, також одержує малу пенсію. Родині ніхто не допомагає.

“Ми купили ліки, які сьогодні-завтра надійдуть у Вінницю. Але більше того, коли я розповів цю історію в одній організації, яка багато років займається благодійністю, вони виявили намір постійно допомагати цьому хлопцю. В даному випадку цікаво те, що у хлопця, якому лише 31 рік, є реальні шанси одужати, принаймні повернутися в більш-менш дієздатну форму”, – підкреслив Фоменко.

Улюблену гітару Сергія Фоменка – дуже цінну для нього річ, з якої починалася історія гурту “Мандри” і на якій він грав 10 років, – покупець передав у донецький музей “Смолоскип”.

“Цей приклад цікавий тим, що кожен з нас може таке робити. А конкурс “Благодійна Україна” – це величезна ідея, яка має всередині справжні події. Я в цьому переконався”, – зазначив Сергій Фоменко.

Вінниця ok
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии