• Головна
  • Вінницькі випускники завтра повернуться за парти
12:51, 18 квітня 2021 р.

Вінницькі випускники завтра повернуться за парти

Вінницькі випускники завтра повернуться за парти

Решта школярів проходитимуть навчання дистанційно.
Карантинні обмеження продовжили до 1 травня. Таке рішення прийняла обласна комісія ТЕБ та НС, і рекомендувала аналогічні рішення прийняти на місцевому рівні.
Отже, рекомендації звучаить так:

- заборонити з 00.00 годин 19 квітня до 00.00 годин 01 травня 2021 року відвідування закладів освіти усіх типів та форм власності її здобувачами, в тому числі учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, крім здобувачів закладів дошкільної та спеціальної освіти.

- дозволити з 19 квітня 2021 року відвідування навчальних закладів загальної середньої освіти лише учням випускних (9 та 11 класів) для організації та завершення 2020-2021 навчального року, а також підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

- розглянути на засіданнях місцевих комісій з питань ТЕБ та НС питання щодо надання дозволу закладам культури області, зокрема музеям:

- відновлення діяльності із приймання відвідувачів за умов дотримання усіх санітарних норм та протиепідемічних заходів, в тому числі:

- забезпечення скринінгу температури у працівників та відвідувачів закладів; додаткового провітрювання та дезінфекції приміщень в установлені – обов’язкової санітарної обробки рук та перебування у захисних лицевих масках;

- безумовного дотримання норми заповнювання виставкових приміщень (залів) із розрахунку не більше 5-ти осіб в одному залі закладу, а також дотримання соціальної дистанції між відвідувачами не ближче ніж 1.5 метра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...