На Вінниччині пари з хімічного могильника вбивають людей і худобу (ВІДЕО)

У селах поблизу Джуринського хімічного сховища відходів люди хворіють на рак, а корови дають отруйне молоко і гинуть.

Сховище відходів хімічної промисловості на Вінничині у Джуринському лісі стало причиною екологічної катастрофи. Як йдеться в сюжеті програми "Гроші", люди у селах поблизу лісу страждають від онкологічних хвороб і гинуть. Серед симптомів – втрата волосся та проблеми з опорно-руховою системою. "Ось за півроку оце всі люди померли від онкології і від інсульту. До сорока днів ще четеро померло", - каже одна із селянок, яка теж живе неподалік Джуринського лісу з хімічним могильником.

 "В нас онкологічна захворюваність підвищена. Це захворюваність на рівні району. Не тільки в нашому селі", - каже лікар Віталій Балденюк. Селяни кажуть, що у Джуринському лісі постійно стоїть туман з парів хімікатів. Через це дерева всихають, а на землі можна знайти велетенські гриби-мутанти. "Тільки північний вітер подує, так і в роті сохне. І вода така стає, що не знаємо, чи вона до пиття годиться, чи не годиться. Якийсь гіркий присмак", - каже один із місцевих мешканців.

Ще одне лихо від хімікатів по-сусідству – масово гине худоба. Жителі скаржаться, що у молоці корів забагато лейкози, а самі тварини падають і помирають. Місцевий ветеринар знову ж таки звинувачує в усьому Джуринський ліс.

Хімічний могильник розташований на схилі, з-під якого назовні витікає підземна річка. Саме з неї п'ють корови. Навіть більше того, насос качає з неї воду в сільський водогін. Однак місцеві чиновники запевняють, що проблем із могильником в районі немає, і більшість відходів була утилізована. "В більшій частині ми вирішили цю проблему. Зараз практично все утилізовано і захоронено", - переконує губернатор Іван Мовчан. 

ТСН
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии