![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
14:40, 1 травня 2021 р.
На Вінниччині покупець погрожував пістолетом
![На Вінниччині покупець погрожував пістолетом На Вінниччині покупець погрожував пістолетом](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поліцейські встановлюють мету зберігання зловмисником зброї та її походження.
За словами начальника Відділення поліції №2 Хмільницького районного відділу поліції Романа Андрущака, проведеними першочерговими слідчими діями поліцейські встановили, що зловмисник близько 7 годин ранку зайшов у цілодобовий продовольчий магазин та, не дивлячись, на заборону продажу алкоголю з 23.00 по 8.00 годину, яка діє в Козятині, почав вимагати продати йому спиртне. Отримавши відмову, нетверезий молодик почав поводитися агресивно, ламати ролети та погрожувати продавчині пістолетом. 53–річна жінка зателефонувала до поліції, і найближчий екіпаж поліції затримав хулігана на місці злочину.
Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 286 КК України (хуліганство). За таке правопорушення передбачено до 7 років ув’язнення. До обрання запобіжного заходу зловмисник перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання. Зброя вилучена та направлена на експертизу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
18:11, Вчора
12:23, 17 липня
15
12:23, 17 липня
4
13:02, 21 липня
2
live comments feed...
Коментарі