![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
17:15, 5 травня 2021 р.
В Могилів-Подільській окружній лікарні готуються проводити операції на серці
![В Могилів-Подільській окружній лікарні готуються проводити операції... В Могилів-Подільській окружній лікарні готуються проводити операції на серці](/dist-assets/images/cap.jpg)
Скоро у Могилів-Подільському лікарі зможуть рятувати ще більше пацієнтів з інфарктом й інсультом. Першу операцію на серці проводитимуть разом із лікарями з клініки Амосова, вже є домовленості зі столичними фахівцями.
«Закріплені куратори - профільні фахівці: судинні хірурги та кардіохірурги обласної лікарні імені Миколи Пирогова. Попередньо домовився про консультації з фахівцями інституту Миколи Амосова. Чекаємо «медичний десант» зі столиці. Фахівці будуть показувати майстер-клас для місцевих кардіохірургів», - зазначив Сергій Борзов.
Для забезпечення безперебійного енергоживлення в лікарні є дизельний генератор. А щоб позбутись залежності від кисневих балонів, встановили кисневу станцію від українського виробника. Невдовзі мають відкрити ПРЛ-лабораторію.
«Сьогодні на стадії завершення реконструкція приймального відділення у рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво. Я задоволений ремонтом. Багато вже зроблено. Чекаю обіцяної підтримки з боку міського голови Могилів-Подільського Геннадія Глухманюка та народного депутата Геннадія Вацака», - підсумував голова облдержадміністрації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
10:12, Сьогодні
00:41, 15 липня
1
12:59, 21 липня
live comments feed...
Коментарі