У вінницькому зоопарку провели День здорової тварини

У вінницькому зоопарку провели День здорової тварини

Аби не створювати стресову ситуацію для тварин двічі, разом з вакцинацією проти сказу у зоопарку триває обробка тварин від екто- і ендопаразитів. З метою профілактики розмноження кліщів, бліх, вошей тварин миють спеціальним розчином.

За два тижні до проведення щорічної вакцинації тваринам проведено і дегельмінтизацію.

Крім того, всім птахам зоопарку зробили щеплення проти хвороби Ньюкасла , яку ще називають «псевдочумою» або «псевдогрипом». Це також планова щорічна вакцинація, після якої протягом року птахи мають імунітет проти цієї недуги.

«Сьогодні відбувається планове щеплення всіх теплокровних тварин проти сказу, – Не вакцинували лише малюків, які не досягли місячного віку. Використовуємо вітчизняну вакцину, яка гарно себе зарекомендувала. Вона дає стійкий імунітет.
Вакцинація – завжди стрес для тварин. Їх поведінка в такій ситуації непередбачувана. От і сьогодні вони опирались і навіть тікали», – розповіла ветеринарний лікар Подільського зоопарку Лілія Романенко.

Поведінка тварини завжди непередбачувана і ніколи не можна знати, як вона поведе себе в даній ситуації, – зауважує ветеринарний лікар.

Введення снодійних препаратів для проведення таких профілактичних заходів у Подільському зоопарку не використовують.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии