![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
12:36, 14 травня 2021 р.
У дворі вінницької багатоповерхівки хулігани ногами били двох чоловіків. В ситуацію втрутилися перехожі і викликали поліцію
![У дворі вінницької багатоповерхівки хулігани ногами били двох чолов... У дворі вінницької багатоповерхівки хулігани ногами били двох чоловіків. В ситуацію втрутилися перехожі і викликали поліцію](/dist-assets/images/cap.jpg)
12 травня у дворі вінницької багатоповерхівки, що по вулиці Келецька, сталася бійка. Четверо хуліганів побили ногами двох чоловіків, які лежали на землі. В ситуацію втрутилися перехожі, викликали поліцію. Наразі зловмисники затримані, в одного з них вилучили пістолет. А потерпілі, які зникли з місця події ще до приїзду правоохоронців, – до поліції не зверталися.
Оперативники сектору кримінальної поліції Відділення поліції N1 м. Вінниці встановили усіх учасників події та вже наступного дня затримали чотирьох підозрюваних у вчиненні хуліганства. Усі вони місцеві жителі віком від 32 до 47 років. У одного із затриманих вилучили пістолет, який направлено на експертизу.
За словами керівника відділення поліції №1 Вінницького районного управління поліції Ігоря Сандула, зловмисники, один з яких раніше притягувався за грабіж, наразі перебувають у ізоляторі тимчасового тримання. Слідством готуються матеріали для оголошення їм про підозру у вчиненні хуліганства та обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
16:51, 16 липня
16:51, 16 липня
18:55, 18 липня
16:52, 16 липня
18:55, 18 липня
live comments feed...
Коментарі