• Головна
  • Турецький бізнес цікавиться можливостями інвестування у Вінниці
16:54, 20 травня 2021 р.

Турецький бізнес цікавиться можливостями інвестування у Вінниці

Турецький бізнес цікавиться можливостями інвестування у Вінниці

Напередодні, 19 травня, заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний та секретар міської ради Павло Яблонський зустрілись з Генеральним Консулом Республіки Туреччина в Одесі Біреєм Їлмазсой та представниками Виробничо-комерційної торгової ради ÜTİK. Представники Туреччини завітали до Вінниці, аби обговорити можливості співпраці у різних сферах.

"У січні у нас був з візитом Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні, а сьогодні в продовження нашої співпраці ми приймаємо знову турецьку делегацію. Сьогодні наша зустріч пов’язана із розвитком економічного партнерства. Важливо, щоб ми налагодили нові контакти для подальшої співпраці. Хочу зазначити, що у нас є успішний досвід співпраці з інвесторами і результатом цього є реалізовані проекти на території міста", - сказав секретар міської ради Павло Яблонський.

Генеральний Консул Республіки Туреччина в Одесі Бірей Їлмазсой зазначив, що відносини між Україною та Туреччиною динамічно розвиваються у різних економічних напрямках.

"Хочу подякувати міському голові Сергію Моргунову, муніципалітету та Торгово-промисловій палаті за організовану зустріч. Я вперше у Вінниці і, незважаючи на дощ, встиг познайомитися із центром міста. Вінниця - прекрасне місто з історичною спадщиною. Хочу побажати усім, аби сьогоднішня зустріч була продуктивною та принесла свої результати. Весь світ зараз починає оговтуватися від пандемії COVID-19. Є бажання інвестувати та розвивати бізнес в Україні. Нам цікаві такі потенційні напрямки співпраці, я: автомобільна промисловість, технології зв'язку, будівельна сфера. Я вірю, що співробітництво в цих сферах між Вінницею та містом Сакар'я буде розвиватися", - зауважив Генеральний Консул Республіки Туреччина в Одесі Бірей Їлмазсой.

Голова ÜTİK Узкан Пінар подякував усім причетним за організацію зустрічі у такий важкий час пандемії. Та додав:

"В рамках своєї діяльності я побував у багатьох містах світу, але після того, як я потрапив до Вінниці, у мене не залишилося потреби шукати ринок бізнесу. Місто є чудовим для інвестування. Ми провели декілька зустрічей і обговорили, що ми могли тут робити. Найбільше нас цікавлять такі напрямки, як будівництво, енергетика, туризм та фабричні інвестиції."

Заступник міського голови Андрій Очеретний розповів про можливості інвестиційного потенціалу Вінниці. Він відзначив, що для Вінниці важливо підтримувати репутацію надійного партнера і міста, яке є одним з найкомфортніших для ведення бізнесу, за даними рейтингу Doing Business та видання "Форбс Україна".

"В першу чергу ми акцентуємо увагу на розвитку наших індустріальних парків. Також ми забезпечуємо супровід інвесторів, які мають намір реалізувати свої проекти у Вінниці. Я думаю, що сьогоднішня делегація побачила, що місто Вінниця пропонує інвестиційний портфель для їхнього бізнесу", - додав заступник міського голови Андрій Очеретний.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...