• Головна
  • Вінниччину відвідала делегація з Рівненщини
14:04, 29 квітня 2013 р.

Вінниччину відвідала делегація з Рівненщини

Нещодавно Вінниччина зустрічала поважних гостей з Рівненської області. Основною метою ділової поїздки делегації, що очолювала заступник голови Рівненської ОДА Світлана Сад, було ознайомлення з практикою та досвідом реформ медичної галузі у Вінницькій області.

Делегація відвідала Калинівський район, який на сьогодні є показовим у реалізації першого етапу реформування первинної ланки охорони здоров’я, а також базою створення госпітального округу, що передбачений на другому етапі реформування галузі.

Супроводжували рівненьких гостей заступник голови Калинівської районної державної адміністрації Микола Господарець, заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів Дмитро Білоус, а також керівники медичних установ району.

Надав інформацію та ознайомив із структурою та роботою Калинівського Центру первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії ЗПСМ с. Черепашинці і ФАПу с. Заливанщина головний лікар Василь Макидонський.

- На сьогодні ми відчули, що первинна ланка на селі стала більш керованою за рахунок чіткої структуризації її функціональних підрозділів, намітилася тенденція до збільшення прийому у лікарів первинної ланки та скорочення відвідувань в поліклініках Центральних районних лікарнях (ЦРЛ). Наступним позитивом, який чітко проявив себе з самого початку реформи, це кумулювання коштів на первинну допомогу в Центрі у одних руках, - зазначив Макидонський.

Також Рівненська делегація познайомилась з роботою пологового відділення ЦРЛ та відвідала хірургічний корпус лікарні. Саме вони в подальшому плануються ввійти до структури новоствореного госпітального округу. Після знайомства із закладами первинного та вторинного рівня надання медичної допомоги, пройшло обговорення результатів поїздки в районній райдержадміністрації, де членів делегації прийняв голова Калинівської РДА Микола Поліщук.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...