У Вінниці оприлюднили результати статистики середньої заробітної плати за квітень

У Вінниці оприлюднили результати статистики середньої заробітної плати за квітень

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у квітні 2021 р. становила 13 543 грн, що у 2,3 рази вище рівня мінімальної заробітної плати 6000 грн У порівнянні з березнем розмір середньої номінальної заробітної плати зменшився на 0,5%, а за останні 12 місяців (відносно квітня 2020 р.) збільшився на 29,8%.Про це повідомила державна служба статистики України.

Індекс реальної заробітної плати у квітні 2021 р. у порівнянні з березнем 2021 р. становив 98,8%, а відносно квітня 2020 р. – 119,7%.

Номінальна заробітна плата включає тарифні ставки (посадові оклади), премії, доплати, надбавки, оплату за невідпрацьований час, а також обов’язкові відрахування: податок на доходи фізичних осіб, військовий збір.

Реальна заробітна плата характеризує купівельну спроможність номінальної заробітної плати під впливом змін споживчих цін на товари і послуги та рівня податків й обов’язкових платежів.

Індекс реальної заробітної плати розраховується шляхом ділення індексу нарахованої номінальної заробітної плати (без урахування податку на доходи фізичних осіб та військового збору) на індекс споживчих цін.

У Вінниці оприлюднили результати статистики середньої заробітної плати за квітень, фото-1

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии