• Головна
  • У Вінниці оприлюднили результати статистики середньої заробітної плати за квітень
15:05, 31 травня 2021 р.

У Вінниці оприлюднили результати статистики середньої заробітної плати за квітень

У Вінниці оприлюднили результати статистики середньої заробітної плати за квітень

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у квітні 2021 р. становила 13 543 грн, що у 2,3 рази вище рівня мінімальної заробітної плати 6000 грн У порівнянні з березнем розмір середньої номінальної заробітної плати зменшився на 0,5%, а за останні 12 місяців (відносно квітня 2020 р.) збільшився на 29,8%.Про це повідомила державна служба статистики України.

Індекс реальної заробітної плати у квітні 2021 р. у порівнянні з березнем 2021 р. становив 98,8%, а відносно квітня 2020 р. – 119,7%.

Номінальна заробітна плата включає тарифні ставки (посадові оклади), премії, доплати, надбавки, оплату за невідпрацьований час, а також обов’язкові відрахування: податок на доходи фізичних осіб, військовий збір.

Реальна заробітна плата характеризує купівельну спроможність номінальної заробітної плати під впливом змін споживчих цін на товари і послуги та рівня податків й обов’язкових платежів.

Індекс реальної заробітної плати розраховується шляхом ділення індексу нарахованої номінальної заробітної плати (без урахування податку на доходи фізичних осіб та військового збору) на індекс споживчих цін.

У Вінниці оприлюднили результати статистики середньої заробітної плати за квітень, фото-1

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...