За результатами візиту до Вінниці, французські партнери готують довгострокові проєкти

За результатами візиту до Вінниці, французські партнери готують довгострокові проєкти

9 червня завершився триденний візит делегації з Франції в рамках проекту децентралізованого співробітництва Вінниці з Діжоном. За цей час гості встигли побувати у Хабі «Місто змістів», де сторони презентували ключові напрямки співпраці, також познайомилися з провідними підприємствами агропромислової галузі міста та області, спілкувались з студентами та викладачами Вінницького національного аграрного університету, відвідали Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН, дегустували вінницьке вино та оцінили діжонівську гірчицю місцевого виробництва.

Під час підсумкової зустрічі представники міської та обласної влади і гості з Діжону обговорили наступний візит – цього разу уже вінницької делегації до Франції. Він запланований наступного місяця. Адже закордонні партнери зацікавлені у подальшому розвитку взаємин із Вінницею.

Заступник міського голови Андрій Очеретний нагадав, що визначені 4 пріоритетні напрями співробітництва - створення агрохабу, покращення системи питного водопостачання i водовідведення, управління водними ресурсами, що використовуються для сільського господарства, а також організація агрокластера за участю промислових компаній та агровиробників Вінниці та Вінницької області спільно з компанією «VITAGORA».

Президент компанії «VITAGORA» П’єр Гез подякував вінницьким партнерам за гарний прийом: «Я 18 років співпрацюю з Україною. Втім, для повного розуміння вашої країни мені не вистачало відвідин Вінниці. І я радий, що попри пандемію, ми змогли з вами зустрітися наживо». П’єр Гез зауважив, що завдяки цьому візиту вдалось визначити конкретні кроки подальшої співпраці. І додав, що у Вінниці є сильна і дружня команда бізнесу, влади та науковців, панує приємна та здорова атмосфера, тому вірить, що всі спільні ідеї та проекти будуть втілені у життя. А у Діжоні вже активно готуються до візиту вінничан.

За результатами візиту до Вінниці, французські партнери готують довгострокові проєкти, фото-1 За результатами візиту до Вінниці, французські партнери готують довгострокові проєкти, фото-2 За результатами візиту до Вінниці, французські партнери готують довгострокові проєкти, фото-3 За результатами візиту до Вінниці, французські партнери готують довгострокові проєкти, фото-4 За результатами візиту до Вінниці, французські партнери готують довгострокові проєкти, фото-5

Президент компанії «BETEN INGENIERIE» Жан Рош сказав, що поїздка була корисна ще й тим, що за ці дні французька сторона зрозуміла, чого очікують від них вінницькі партнери: «За результатами цього візиту ми підготуємо програму перебування вінничан у Франції таким чином, щоб делегація побувала на тих підприємствах, які максимально будуть відповідати вашим очікуванням. Адже ми хочемо створити довгострокові та практичні проекти».

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии