• Головна
  • У Вінниці планують запустити проєкт Туристичного хабу
20:35, 18 червня 2021 р.

У Вінниці планують запустити проєкт Туристичного хабу

У Вінниці планують запустити проєкт Туристичного хабу

Під час засідання Туристичної ради, між Вінницькою міською радою та Національною туристичною організацією України, відбулось підписання договору співпраці.

Договір уклали з метою розвитку міста Вінниця у туристичній сфері. Тому велись переговори щодо перспектив співпраці, а також стосовно запровадження міжнародного стандарту надання туристичної інформації. Під час засідання презентували туристичний бренд Вінниччини і напрацювали стратегію розвитку.

У Вінниці планують запустити проєкт Туристичного хабу, фото-1

Президент Національної туристичної організації, Іван Ліптуга коментує: «Коли керівники міста усвідомлюють проблематику туризму – це надихає. Я чую, що ви глибоко розумієте те, про що говорите, і прагнете змін. Ваш приклад надихатиме інші міста відкрити щось подібне в себе».

У Вінниці планують запустити проєкт Туристичного хабу, фото-2

Туристично-інформаційний центр майбутнього турхабу, поєднає у собі кілька функцій. Таких багатофункціональних просторів по всій Україні немає і саме у Вінниці він стане першим.

Іван Ліптуга додає: «Угода, яку ми підписали з Вінницькою міською радою, передбачає роботу в напрямках стандартизації, навчання, маркетингу, статистики, інвестицій у сферу туризму тощо. Головна мета – це комплексний підхід до туризму».

У Вінниці планують запустити проєкт Туристичного хабу, фото-3

За словами заступника міського голови, Андрія Очеретного, підписання угоди посилить розвиток сучасних туристичних послуг міста і покращить освіту у цій галузі. Зазначено, що таке поєднання досвіду організацій перетворить Вінницю на потужний центр відпочинку і ділової активності в Центральній Україні.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...