• Головна
  • Червоний оксамит і люстра прямо на сцені: у Вінниці виступив гурт «Корупція»
15:25, 21 червня 2021 р.

Червоний оксамит і люстра прямо на сцені: у Вінниці виступив гурт «Корупція»

Червоний оксамит і люстра прямо на сцені: у Вінниці виступив гурт «Корупція»

Ввечері 20 червня у Вінниці відбувся концерт відомого українського гурту «Корупція». Концерт проходив у PIROGOV SKY – новій території відпочинку просто неба у музеї-садибі Пирогова.

Сотні вінничан прийшли на територію музею, щоб вживу послухати супер-хіти «Красный бархат», «Облака» та «Силовичок».

Не раз соліст гурту «Корупція» Міша Крупін змушував своїм виконанням підійматися публіку і танцювати.

Музиканти майстерно жонглювали жанрами – від блюзу і джазу до неошансону і одеського фольклору. В «ізюминку» виступам додавали люстри на сцені та червоний оксамит під фон.

Кожна пісня Міші Крупіна – «про життя», і схожа на нескінченну й щиру розмову. Під кінець виступу Міша Крупін вийшов зі сцени до глядачів. Аби його було добре видно – виліз на стілець і вдруге за вечір заспівав «Красный бархат». Публіка знімала все на телефони.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...