
16:50, 22 червня 2021 р.
«Вінницяоблводоканал» створив мультик майже за 20 тисяч гривень

Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» 4 червня провело закупівлю послуги зі створення анімаційного відео тривалістю 60 секунд. Уклали догові з підприємцем на виготовлення відео за 19 800,00 гривень. Джерело фінансування закупівлі - власний бюджет підприємства (кошти від господарської діяльності). Тендер розміщено на Prozorro.
7 червня на сторінці Facebook «Вінницяоблводоканалу» опублікували анімаційне відео тривалістю 1 хвилину.
«Іти по воду до криниці, чи прати речі в річці, досить дивне заняття в 21 столітті. Лише уявіть, що вам доведеться самотужки займатись очищенням стічних вод після гігієнічних процедур, чи приготування їжі. На щастя, в сучасному світі цим займаються спеціальні підприємства. «Вінницяоблводоканал» це турбота про кожну краплину води. Адже ми надаємо послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та очищення стічних вод. Для цього підприємство купує електроенергію, реагенти, виплачує заробітну плату, соцпакет робітникам, а також підтримує та ремонтує необхідні мережі.
Для споживачів, які протерміновують платежі, підприємство може припинити надання послуг. Подати в суд з подальшим вилученням майна через виконавчу службу…», - озвучено в мультику.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Маржарі йога: усе для тих, хто хоче практикувати якісно
Новини компаній
16:05
29 травня
IT без програмування: хто такий бізнес-аналітик і як ним стати
Новини компаній
12:00
29 травня
ТОП новини
Оголошення
09:03, 17 травня
09:03, 17 травня
12:19, 25 травня
09:03, 17 травня
live comments feed...
Коментарі