• Головна
  • Вінниця може отримати державну допомогу для відновлення стадіону «Локомотив»
11:43, 24 червня 2021 р.

Вінниця може отримати державну допомогу для відновлення стадіону «Локомотив»

Вінниця може отримати державну допомогу для відновлення стадіону «Локомотив»

Антимонопольний комітет дозволив Вінницькій міськраді направляти державну допомогу КП «Центральний міській стадіон». Рішення опублікували на сайті АМК.

«Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/102-20-ДД про державну допомогу Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради комунальному підприємству «Центральний міській стадіон» з метою створення умов для розвитку сучасної і доступної спортивно-оздоровчої інфраструктури», - зазначено в рішенні комісії від 22 черня.

На балансі КП «Центральний міській стадіон» знаходиться стадіон «Локомотив», футбольне поле на Ватутіна і стадіон на вулиці Сергія Зулінського.

Що передувало.

У вересні минулого року Комітет по фізичній культурі і спорту надісилав на АМК лист.

«Комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради планує протягом 2021 – 2023 років здійснювати фінансування поточних і капітальних витрат КП «Центральний міській стадіон» відповідно до проєкту Програми розвитку фізичної культури та спорту у Вінницькій міській територіальній громаді на 2021-2023 роки.

Проєктом зазначеної Програми передбачено, що підтримка КП «Центральний міській стадіон» надаватиметься на створення умов для розвитку сучасної і доступної спортивно-оздоровчої інфраструктури, забезпечення підготовки та участі спортсменів Вінницької об’єднаної територіальної громади у змаганнях різних рівнів: від міського до світового.

Вінниця може отримати державну допомогу для відновлення стадіону «Локомотив», фото-1

За результатами розгляду повідомлення Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради про нову індивідуальну державну допомогу КП «Центральний міській стадіон» вх. № 1754-ПДД/1 від 16.09.2020 в Антимонопольному комітеті України розпочато для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», - було зазначено в повідомленні АМК від 24 грудня 2020 року.

Як відомо, стадіон «Локомотив» знаходиться в жахливому стані та потребує реконструкції.

В серпні минулого року мер Вінниці Сергій Моргунов говорив, що для реконструкції стадіону «Локомотив» шукають інвесторів. Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов наголосив, що питання реконструкції стадіону «Локомотив» потрібно піднімати на державному рівні.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...