• Головна
  • Рибальські гачки – важливий вибір
Новини компаній
15:43, 23 червня 2021 р.

Рибальські гачки – важливий вибір

Новини компаній

Рибальські гачки - незамінна частина, якою оснащуються практично всі снасті використовуються для аматорської та спортивної риболовлі. Рибальські гачки є частиною рибальських снастей (донка, поплавочная вудка і всіх їх різновидів), або будучи важливим елементом більш складних штучних приманок. Від характеристик рибальського гачка залежить, безумовно, і результативність риболовлі. Тому важливо вміти правильно вибрати гачок і оснастити снасть.

Вигідно придбати гачки риболовні Master-Hooks ви можете на сайті master-hooks.ua!

Класифікація гачків

На сьогоднішній день існує великий вибір рибальських гачків, які відрізняються не тільки розміром і формою, а й кольором, матеріалом виготовлення, своїм призначенням. Тому вибирая рибальські гачки перш за все необхідно визначитися з їх призначенням (будь-то гачки для лову на живця, гачки для лову великих видів риб, гачки для оснащення воблерів і т.д.). Рибальські гачки можна класифікувати за кількістю піддягаючих:

  • одинарні,
  • подвійні ( "двійники"),
  • потрійні ( "трійники"),
  • «Четвернікі»,
  • «Пятернік».

Останні різновиди гачків (четвернікі і пятернік не настільки популярні як потрійні, але активно виробляються деякими фірмами).

По призначенню:

  • Коропові,
  • Сомові,
  • Воблинні,
  • Нахлистові та ін.

Наведена вище класифікація за призначенням, є "побутовою" коли рибалці потрібно просто пояснити на ринку продавцеві, для чого йому потрібен гачок, щоб зорієнтувати продавца. Звичайно багато рибалок не знають ні нумерації рибальських гачків і їх шкал, ні фірм виробників, і користуючись такою класифікацією виходять з положення, обмежуючи себе в можливостях вибору довіряючи продавцю.

Історично першими з'явилися гачки з лопаткою, і тільки в 1930 р в масовому виробництві за кордоном з'явилися гачки з колечком (вушком). Аналогічно як і з виробництвом цвяхів, спочатку гачки були ручної роботи (ковані), і лише в подальшому перейшли на промислове виробництво машинним способом. До речі мало хто знає, що саме гачки з лопаткою використовуються майстрами риболовлі частіше, і вважаються більш надійними.

Існує маса різновидів гачків за формою вигину поддева і варіацій будови і нахилу жала. Також існують деякі різновиди гачків, частіше це середні і великі за розміром гачки, які мають на своєму цівку кілька бородок. Прі однаковому номері гачка, іноді можна зустріти різну довжину цівки. Тому при виборі розміру гачка, потрібно керуватися не тільки об'єктом лову, але і варіантом насадки. Чем більша риба тим вона менш вимоглива до розміру гачка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...