• Головна
  • Хто може розраховувати на безкоштовний проїзд в громадському транспорті Вінниці
13:04, 2 липня 2021 р.

Хто може розраховувати на безкоштовний проїзд в громадському транспорті Вінниці

Хто може розраховувати на безкоштовний проїзд в громадському транспорті Вінниці

Виконком Вінницької міської ради затвердив порядок надання пільг на проїзд у міських автобусах, трамваях і тролейбусах, батькам багатодітних сімей, які виховується п’ятеро і більше дітей віком до 18 років; дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які мешкають на території Вінницької громади і перебувають на обліку в Службі у справах дітей.

Нагадаємо, міська рада прийняла рішення про безкоштовний проїзд для зазначеної категорії осіб.

Для отримання пільгової муніципальної картки батьки багатодітних сімей та законні представники дітей-сиріт і дітей, повинні звернутись до КП «Вінницякартсервіс» із заявою за умови пред’явлення:

документу, що посвідчує особу (свідоцтво про народження/паспорт або ID картку з додатком про місце реєстрації) пільговика; довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (або довідку про відмову) пільговика; документу, що посвідчує особу представника (паспорт або ID картку з додатком про місце реєстрації) або нотаріально посвідчену довіреність представника; документу, що підтверджує статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; документу, що підтверджує повноваження законного представника дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; оригіналу довідки, виданої департаментом соціальної політики міської ради про право на зазначену пільгу (довідка видається один раз на рік та є дійсною до кінця календарного року/до кінця терміну дії довідки).

Пільгова муніципальна картка виготовляється та видається на безоплатній основі. При втраті, пошкодженні або знищенні картки, її перевипуск відбувається за рахунок пільговика (або його представника).

Реєстрація поїздок на муніципальному транспорті за пільговими муніципальними картками здійснюється в наступному порядку.

Під час посадки в транспортний засіб, пасажир проводить реєстрацію поїздки методом піднесення картки до валідатора. На інформаційному дисплеї валідатора відображається інформація про результат операції та термін дії картки. Для даного типу картки на валідаторах налаштовується тайм-аут 30 хв., щоб запобігти повторній фіксації під час проїзду в одному і тому ж транспортному засобі (тайм-аут актуальний тільки для транспортного засобу, де була проведена фіксація поїздки). У разі здійснення проїзду з пересадкою, пасажир проводить реєстрацію поїздки у кожному наступному транспорті загального користування без списання безоплатних поїздок в межах 60 хв. Розрахунок компенсації перевізнику здійснюється відповідно до вартості проїзду у першому виді транспорту.

Батькам багатодітних сімей, дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, забороняється передавати свою пільгову муніципальну картку в користування іншим особам. У разі незаконного використання зазначеної картки для реєстрації проїзду іншої особи, винні особи несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Громадяни, яким видані пільгові муніципальні картки, у разі зміни свого статусу, що впливає на право безоплатного проїзду або переїзду на постійне місце проживання поза межі ВМТГ, зобов'язані протягом 3-х днів повідомити КП «Вінницякартсервіс» про зазначені зміни. У випадку не повідомлення, відповідальність за наслідки несе громадянин.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...