• Головна
  • З 1 липня вінницьким пенсіонерам підвищено розмір пенсії
11:03, 3 липня 2021 р.

З 1 липня вінницьким пенсіонерам підвищено розмір пенсії

З 1 липня вінницьким пенсіонерам підвищено розмір пенсії

З 1 липня поточного року, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», прожитковий мінімум для непрацездатних громадян зріс на 85 грн і складає 1854 грн.

Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області проведено передбачений діючим законодавством перерахунок пенсійних виплат індивідуально, по кожній пенсійній справі, в автоматичному режимі.

Перераховано мінімальні пенсії, призначені відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, доплати за понаднормовий стаж, а також мінімальні пенсії інвалідам війни, інвалідам-чорнобильцям, шахтарям, надбавки, підвищення, які розраховуються виходячи з прожиткового мінімуму.

Перерахунок торкнувся 386,2 тис. осіб. Підвищення отримали 196,2 тис. громадян, або 44% від загальної чисельності пенсіонерів Вінницької області, його середній розмір – 49,77 грн. Додаткові видатки для забезпечення перерахунку пенсій склали 9,8 млн грн.

Крім того, з 1 липня, на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2021 року № 127 ”Про додаткові заходи соціального захисту у 2021 році”, особам, пенсії яких призначені відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” за зверненнями, які надійшли по 31 грудня 2020 року включно, та розмір пенсії яких із січня по липень 2021 року включно не індексувався або не підвищувався через збільшення прожиткового мінімуму, встановлено щомісячну доплату в розмірі до 100 грн.

Дане підвищення отримали 6,4 тис. пенсіонерів області. Середній розмір підвищення склав 87,14 грн.

Пенсійні виплати здійснюються банківськими установами та підприємствами поштового зв’язку з 4 по 25 липня поточного року.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...