• Головна
  • Вінницька облрада стане власником 25 соток землі на Соборній у Вінниці
11:17, 8 липня 2021 р.

Вінницька облрада стане власником 25 соток землі на Соборній у Вінниці

Вінницька облрада стане власником 25 соток землі на Соборній у Вінниці

У Вінницькій обласній раді підготували до сесії проект рішення «Про надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області».

Йдеться про землю під будівлею на Соборній 15-А, яка до весни була на балансі управління Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, а потім перейшла у власність обласної ради. Рішення було прийнято 19 березня.

«1. Надати згоду на безоплатне прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області земельної ділянки площею 0,2512га, кадастровий номер 0510136600:02:063:0007, розташованої у м. Вінниці по вул. Соборна, 15А, (цільове призначення - для громадських потреб).

2. Утворити комісію по прийняттю земельної ділянки з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, в особі Вінницької обласної Ради, згідно додатку. Вищезазначеній комісії здійснити передачу-приймання земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 цього рішення, відповідно до чинного законодавства, з оформленням необхідних документів», - зазначено в проекті рішення.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...