• Головна
  • У Вінниці дозволили демонтувати МАФи та тимчасові споруди
10:25, 17 липня 2021 р.

У Вінниці дозволили демонтувати МАФи та тимчасові споруди

У Вінниці дозволили демонтувати МАФи та тимчасові споруди

Виконавчий комітет погодив демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд для підприємницької діяльності та малих архітектурних форм на території Вінницької міської територіальної громади. Оприлюднено перелік.

Про це йдеться у розпорядженні на сайті Вінницької міської ради.

"Розглянувши акти Комісії з питань звільнення території Вінницької міської територіальної громади від незаконно встановлених тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та малих архітектурних форм, з метою впорядкування розміщення ТС та МАФ, запобігання їх самовільному розміщенню на вирішили демонтувати торгово-посадочні комплекси", - йдеться у повідомленні.

Демонтувати:

Тимчасову споруду за адресою: вул. Пирогова, б/н (напроти кінцевої зупинки трамваю «Електромережа») – до 01.11.2021 р.

Торгово-посадочний комплекс за адресою: вул. Академіка Янгеля (колишня зупинка трамвая «вул. Фрунзе», в напр. до зал. вокзалу) – до 01.11.2021 р.

Тимчасову споруду за адресою: вул. Пирогова, біля буд. №76 – до 01.11.2021 р.

Тимчасову споруду із навісом для очікування громадського транспорту ТОВ «Вінницький регіональний бізнесцентр» за адресою: вул. Пирогова (зуп. трам. «Медуніверситет», в напрямку від центра міста) – до 01.10.2021 р.

Тимчасову споруду із навісом для очікування громадського транспорту гр. Григоренка В.В. за адресою: вул. Пирогова (зуп. трам. «Медуніверситет», в напрямку від центра міста) – до 01.10.2021 р.

Тимчасову споруду та МАФ закладу громадського харчування – кафе «Шатро» за адресою: вул. Хмельницьке шосе, б/н (біля зуп. трамвая «вул. Максимовича», в напрямку до центра міста) – до 01.10.2021 р.

Торгово-посадочний комплекс за адресою: вул. Маяковського (зуп. «вул. Богомольця», в напрямку до центра міста) – до 01.11.2021 р.

Торгово-посадочний комплекс за адресою: вул. Пирогова (зупинка трамвая «вул. Заболотного», в напр. до центра міста) – до 01.12.2021 р.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...