
16:40, 6 серпня 2021 р.
На Вінниччині майстер викрав "Ниву" клієнта та кинув у болоті

На Вінниччині затримали викрадача «Ниви». Власник залишив свою автівку на ремонт, а коли повернувся – ні майстра, ні машини не було. Покинутий автомобіль оперативники знайшли в сусідньому селі, застряглим у болоті, та затримали його викрадача. Правопорушник має судимість за аналогічний злочин та в минулому році звільнився з місць позбавлення волі.
Про це повідомляють у поліції.
До правоохоронців звернувся 46-річний житель м. Іллінці з заявою про викрадення машини. Чоловік повідомив, що залишив ремонтувати свій автомобіль у селі В’язовиця Іллінецької територіальної громади, а сам поїхав купувати запчастини. Повернувшись, він помітив відсутність своєї машини та чоловіка, який мав її ремонтувати.
За словами начальника відділу поліції №5 Вінницького районного управління поліції Андрія Оберняка, протягом кількох годин оперативники затримали особу, причетну до його викрадення, та розшукали автомобіль. 32-річний зловмисник у минулому році вийшов з тюрми, де відбував покарання за аналогічний злочин.
З’ясувалось, що правопорушник взяв машину, двох своїх знайомих та поїхав кататись. Їх маршрут руху зафіксували камери відеонагляду. У сусідньому селі машина застрягла в болоті. Оскільки нетверезі чоловіки не змогли її виштовхати, покинули її та пішли додому.
Затриманому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом), та обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Йому загрожує – до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
Ми перевірили, чи можна обміняти крипту у Вінниці без паспорта — і ось що з цього вийшло
Новини компаній
11:00
Вчора
10:55
20 травня
Штрафи за порушення податкового законодавства в 2025 році. Поради та роз’яснення від адвоката
Новини компаній
09:00
19 травня
ТОП новини
Оголошення
14:34, 17 травня
10
11:35, 10 травня
live comments feed...
Коментарі