16:00, 19 серпня 2021 р.

Тренер з Вінниччини отримав Орден "За заслуги" III ступеня

Леонід Лоївський нагороджений за підсумками виступів збірної України з боксу на Олімпійських іграх у Токіо.

Головний тренер Національної збірної України, вінничанин Леонід Лоївський був нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на федерацію боксу Вінницької області.

Чоловіча збірна України була представлена на Олімпійському боксерському турніри у чотирьох вагових категоріях. Єдину медаль для нашої команди здобув лідер світового рейтингу у вазі до 75 кг – Олександр Хижняк, який став віце-чемпіоном Олімпіади.

Відзначення державними нагородами відбулось в офісі Президента України.

Українські олімпійці здобули 19 нагород: одну золоту, 6 срібних і 12 бронзових медалей. Таким чином збірна України посіла в загальному медальному заліку 44 позицію.

Нагадаємо, в Олімпійський іграх - 2020 взяв участь вінничан Олег Царьков.