
15:22, 25 серпня 2021 р.
Вінницьких медсестер відзначили Почесними Грамотами

Кабінет міністрів України розпорядився нагородити чотирьох медичних сестер муніципальних закладів Вінницької міської ТГ. Їм було вручено Почесні Грамоти.
Почесними нагородами відзначили:
- Надію Гуменюк (КНП «Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня»);
- Наталію Коверзневу (КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №3»);
- Аллу Поліщук (КНП «Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1»);
- Надію Радішевську (КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1»).
Державну відзнаку отримала ліарка-інфекціоністка, завідувачка кафедри Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова Лариса Мороз, яку відзначили орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі