• Головна
  • У місті Бар, 4 вересня відбудеться фестиваль “БарРокКо”
11:14, 31 серпня 2021 р.

У місті Бар, 4 вересня відбудеться фестиваль “БарРокКо”

У місті Бар, 4 вересня відбудеться фестиваль “БарРокКо”

На Вінниччині пройде рок фестиваль “БарРокКо” Якісна українська Рок-музика та хороша Компанія вже вп’яте потішать своїх відвідувачів. У місті Бар, 4 вересня відбудеться фестиваль “БарРокКо”.

Фестиваль звертається до бароко як епохи в історії мистецтва, пропонуючи цікаві поєднання сучасного та класичного арту. Цього року програма БарРокКо не обмежиться тільки музикою, а й презентуватимеме різні прояви візуального мистецтва. Для цього організатори обіцяють використати серед локацій фестивалю місцеві пам’ятки архітектури – залишки Барського замку XVІ століття та неоготичний костел святої Анни.

Символ фестивалю БарРокКо-21 – автор наукових праць «Барське староство» та «Історія України-Руси» Михайло Грушевський. Минулого року фестиваль скасували у зв’язку з пандемією. А у 2019 році символом заходу стала засновниця міста Бар польська королева Бона Сфорца.

Туристи та гості з інших міст зможуть приїхати на фестиваль завдяки чартерній програмі з Вінниці, заночувати у місцевих готелях або в наметовому містечку та похарчуватись на численних фуд-зонах.

Дозвілля у перервах фестивальної програми буде максимально насичене знайомством з історією міста та екологічними активностями.

Програма фестивалю БарРокКо:

  • WENTSEAT – 17:15
  • OMANA – 18:10
  • TOLOKA – 19:20
  • STANZA – 20:30
  • THE UNSLEEPING – 21:40

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...