• Главная
  • Вінницький «Кристал» продадуть з молотка. Стартова ціна - майже 90 мільйонів гривень
15:25, 2 сентября

Вінницький «Кристал» продадуть з молотка. Стартова ціна - майже 90 мільйонів гривень

Вінницький «Кристал» продадуть з молотка. Стартова ціна - майже 90 мільйонів гривень

Від 2 вересня, і протягом наступних 28 днів, триває прийом заявок на купівлю 100% пакету акцій Акціонерного товариства «Вінницький завод «Кристал». Стартову ціну визначили у сумі 89932000 грн.

Про це на своїй офіційній сторінці повідомляє Фонд державного майна.

Нагадаємо, у Вінницькій області продаж цього та ще 13 об’єктів нерухомості відбувається у рамках малої приватизації.Також з аукціону підуть ще будівлю санаторію «Гірський» у селі Бронниця Могилів-Подільського та Вінницький лікеро-горілчаний завод.

Аукціон з приватизації 100% пакета акцій «Кристалу» призначений на 1 жовтня. Новий власник придбає технологічне обладнання для обробки алмазної сировини й виробництва ювелірних виробів з діамантами та нерухомість підприємства.

Зауважимо, Вінницький завод «Кристал» розпочав свою діяльність у 1973 році в системі алмазопереробної промисловості. В 1992 році з метою розширення внутрішнього ринку збуту діамантів на підприємстві було створено ювелірне виробництво, яке виготовляє ювелірні вироби з дорогоцінних металів з вставками з діамантів та іншого дорогоцінного каміння. У 2020 році підприємство перетворено в Акціонерне товариство. На сьогодні є унікальним підприємством в Україні з переробки алмазів у діаманти. Підприємство може виготовляти діаманти класичних круглих форм огранювання на 57 граней. Технологічні підрозділи підприємства оснащені сучасним обладнанням. На сьогодні АТ «Вінницький завод «Кристал» виготовляє понад 5000 моделей ювелірних прикрас. Технологія виробництва відповідає сучасним вимогам, забезпечує виготовлення високоякісних прикрас, які мають конкурентну здатність. Технологічне обладнання наявне в повному обсязі, необхідному для всіх операцій технологічного процесу обробки алмазної сировини та виробництва ювелірних виробів з діамантовими вставками. Ювелірні вироби реалізуються під торговою маркою «Вінниця-Кристал».

ЗнаходитьсяВінницький завод «Кристал» за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...