• Главная
  • Вінничани сплатили понад 3,1 млн грн транспортного податку
14:06, 6 сентября

Вінничани сплатили понад 3,1 млн грн транспортного податку

Вінничани сплатили понад 3,1 млн грн транспортного податку

Упродовж січня-серпня 2021 року платники податків Вінничини перерахували до бюджету 3 млн 151,1 тис. грн транспортного податку. За словами начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Миколи Суржикова – це на 521,5 тис. грн перевищує очікувану цифру та на 72,0 тис. грн більше минулорічного.

Посадовець зауважує, що понад 76,6 відсотків із загальної суми, перерахованої до бюджету, або більш ніж 2,4 млн грн – це внесок юридичних осіб.

Користуючись нагодою очільник обласних податківців нагадує, інформацію про елітні авто, починаючи з 01 квітня 2015 року надають органи, що здійснюють державну реєстрацію транспортних засобів. Вони зобов’язані щомісяця, у десятиденний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку та справляння податку фізичними та юридичними особами, за місцем реєстрації об’єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.

Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Додамо, що наразі згідно з п.п. 267.1.1 п. 267.1 ст. 267 розд. ХІІ ПКУ платниками транспортного податку є, зокрема, фізичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 ПКУ є об’єктами оподаткування.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...