
14:23, 8 вересня 2021 р.
У Вінниці через будівництво зруйнували підземний хід

Неподалік центру Вінниці по вулиці Міліційній зруйнували старий будиночок. раніше під ним було виявлено підземний хід, яким цікавилися дослідники зі спільноти «Тіні. Вінниця».
Про кількаметровий цегляний підземний хід стало відомо рік тому. Тоді він перебував у доволі хорошому стані попри те, що він час від часу потерпав від підтоплень.
У спільноті «Тіні. Вінниця» вважають цілком ймовірним, що цей тунель міг сполучатися із магістраллю, від якої був відокремлений цегляною перегородкою.
Відтепер подальші дослідження підземель з цього місця майже не можливі. Вже згодом власник ритиме котлован, у результаті чого безповоротно зруйнує всі залишки ходу. Це може свідчити про те, що переважна більшість місцевих забудовників не зацікавлені у дослідженні, збереженні історії міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
27 квітня
09:30
26 квітня
Лабораторія магів і шоу бульбашок: Парк Легенд у Вінниці перетвориться на магічний світ Гаррі Поттера
Новини компаній
11:00
23 квітня
ТОП новини
Оголошення
10:48, 19 квітня
10:48, 19 квітня
10:48, 19 квітня
10:48, 19 квітня
10:48, 19 квітня
Коментарі