• Главная
  • 20 років досвіду в Аюрведичній медицині: вітаємо Інну Пилипівну Горбань - засновницю аюрведичного центру краси та здоров'я "Саттва"
08:00, 13 сентября

20 років досвіду в Аюрведичній медицині: вітаємо Інну Пилипівну Горбань - засновницю аюрведичного центру краси та здоров'я "Саттва"

20 років досвіду в Аюрведичній медицині: вітаємо Інну Пилипівну Горбань - засновницю аюрведичного центру краси та здоров'я "Саттва"

Саме сьогодні, 13 вересня, виповнюється рівно 20 років з того моменту, як Інна Пилипівна Горбань, аюрведичний лікар центру краси «Саттва», почала свою роботу в Аюрведі.

По правді кажучи, робота - не зовсім підходяще слово, радше - місія, призначення, служіння.

20 років - це дійсно тривалий термін, за цей час Інна Пилипівна провела роботу з більш ніж із 40 000 пацієнтами.

Сьогодні центр краси та здоров'я «Саттва» - це команда високопрофесійних фахівців Аюрведи: косметологи, масажисти і консультанти, які продовжують надавати послуги для вінничан і гостей міста на вищому рівні.

Про Інну Пилипівну та її досягнення:

У 2001 році Інна Пилипівна закінчила Вінницький медичний університет імені Пирогова по спеціальності лікувальна справа, отримала диплом лікаря-терапевта.

У 2002 році пройшла цикли навчання на факультеті аюрведичної медицини при Санкт-Петербурзькій державній хіміко-фармацевтичної академії імені Мечникова, отримавши диплом аюрведичного лікаря.

Багаторазово брала участь в міжнародних семінарах і конференціях по відновлювальній (аюрведичній) медицині. Працювала аюрведичним лікарем в Польщі (Вроцлав).

У 2010 році на базі холдингової компанії «Аюрведа. Расаяна» і Санкт-Петербурзької державної Академії імені Мечникова пройшла навчання та отримала диплом за напрямком «Традиційна (Аюрведична) і відновлювальна медицина в реабілітації пацієнтів за системою ПанчаКарма».

У 2007 році Інна Пилипівна створила і очолила перший у Вінниці аюрведичний центр краси та здоров'я «Саттва».

Завдяки зусиллям Інни Пилипівни в центрі Вінниці з'явився оазис гармонії, душевної рівноваги і спокою, розслаблюючої музики, чарівних ароматів і унікальних лікувальних процедур. Сьогодні центр «Саттва» відомий не тільки у Вінниці та Україні, а й далеко за їх межами, адже пацієнти Інни Пилипівни їдуть до неї з усього світу (Ізраїль, США, Італія, Іспанія, Грузія та ін.)

Під керівництвом Інни Пилипівни в центрі працюють аюрведичні косметологи, які пройшли навчання в Академії краси Принцеси Шахназ в Індії, майстри-масажисти по очищенню і оздоровленню організму методом ПанчаКарма, які навчалися в Державній медичній академії імені Мечникова в Санкт-Петербурзі, фахівці в області класичного масажу і краніосакральної терапії, які навчалися у індійських та китайських майстрів.

В аюрведичному центрі краси та здоров'я «Саттва» також працює відділ продажу аюрведичних препаратів, прянощів, засобів по догляду за шкірою обличчя і тіла та багато іншого.

Інна Горбань - це реальне втілення філософії Аюрведи в життя, адже вона не просто дає рекомендації щодо здорового способу життя, а й сама їх дотримується, використовуючи аюрведичні знання на благо своїх близьких і знайомих. Відмінне цьому підтвердження - це її прекрасний стан здоров'я, чудова зовнішність і відмінна фізична форма.

у 2018 році Інна Горбань увійшла в сотню кращих лікарів України за версією Всеукраїнського проекту "Медичний Олімп України"!

За значний особистий внесок в охорону здоров'я нації, високий професіоналізм та багаторічну доблесну працю вона нагороджена орденом "Медична слава".

20 років досвіду в Аюрведичній медицині: вітаємо Інну Пилипівну Горбань - засновницю аюрведичного центру краси та здоров'я "Саттва", фото-1

Маючи 20-річний досвід работи аюрведічним лікарем, Інна Пилипівна продовжує удосконалювати свої навички і знання, адже Аюрведа - це найдавніша медична система, яка здатна подарувати людині справжнє здоров'я, душевне благополуччя і довголіття.

Вітаємо Інну Пилипівну Горбань з її професійним ювілеєм - 20 років в Аюрведичній медицині, дякуємо за ту користь, яку вона приносить людям, за зцілення тисяч пацієнтів і бажаємо довгих років життя, процвітання і натхнення!

Аюрведичний центр краси та здоров'я «САТТВА» у Вінниці,

вул. Монастирська, 39а

067 234 36 03

Слідкувати за новинами аюрведичного центру краси та здоров'я 

Facebook

Instagram

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...