• Главная
  • На Вінниччині знищили майже 3000 літрів бензину А-95-Євро, бо був неякісний
14:26, 13 сентября

На Вінниччині знищили майже 3000 літрів бензину А-95-Євро, бо був неякісний

На Вінниччині знищили майже 3000 літрів бензину А-95-Євро, бо був неякісний

13 вересня від екологічної інспекції Вінниччини надійшло повідомлення про те, що знищили майже 3000 літрів бензину. У селі Городківка Тульчинського району виявили неякісне пальне.

«Внаслідок чого Інспекцією було винесено Рішення про обмеження надання продукції на ринку та надалі про заборону надання продукції на ринку і вжиття заходів щодо вилучення її з обігу з подальшим знищенням», - коментують у Державній екологічній інспекції у Вінницькій області.

Там також зауважують, що під часдосліджень А-95-Євро5-Е5 було виявлено не відповідність вимогам по п’яти показникам, а саме: детонаційна стійкість, вміст сірки, об’ємна частка бензолу, масова частка кисню, об’ємна частка кисневмісних сполук.

«На виконання рішення Інспекції неякісне пальне в кількості 2915,00 літрів суб’єктом господарювання було передано до ліцензованої організації, що займається збиранням, обробкою та утилізацією небезпечних відходів для подальшого її знищення», - констатують екологи.

Станом на сьогодні суб’єктом господарювання надано до Інспекції акти виконаних робіт щодо знищення неякісного пального в повному обсязі.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...