• Главная
  • Вінницький аеропорт отримав 135 мільйонів для початку реконструкції летовища
15:59, 13 сентября

Вінницький аеропорт отримав 135 мільйонів для початку реконструкції летовища

Вінницький аеропорт отримав 135 мільйонів для початку реконструкції летовища

Відсутність цих коштів до сьогодні не дозволяла компанії-підряднику, яка виграла тендер, вийти на злітну смугу і розпочати роботи.

Це та сума, яку було заявлено для виконання будівельно-монтажних робіт до кінця цього року. Про це директор аеропорту Володимир Ніценко заявив під час сьогоднішнього брифінгу.

"Нарешті КП "Аеропорт "Вінниця" отримав казначейський рахунок. У п'ятницю ми подали всі необхідні документи в казначейство, і ми з'явились у мережі. Тобто на наших казначейських рахунках у п'ятницю з'явились 135 млн гривень", – розповів Володимир Ніценко.

Також, за словами директора аеропорту, необхідно отримати рішення Мінінфрастуктури щодо авансування та план використання коштів. Вже готовий пакет документів для реєстрації в казначействі, після цього можна буде фінансувати проєкт з реконструкції аеропорту.

Нагадаємо, проєкт реконструкції передбачає дві черги. На першому етапі – це роботи, які необхідно виконати для покращення пропускної здатності злітної смуги. Другий етап – реконструкція власне терміналу для того, аби створити там комфортні умови для обслуговування пасажирів згідно з сучасними європейськими вимогами.

Коштуватиме такий проєкт, за результатами державної експертизи, 1 мільярд 577 мільйонів гривень. Саме таке фінансування Кабінет Міністрів передбачив у державній програмі розвитку українських аеропортів до 2023 року.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...