• Главная
  • На Вінниччині винесли 15,3 мільйона штрафних санкцій за неоформлені трудові відносини
16:45, 14 сентября

На Вінниччині винесли 15,3 мільйона штрафних санкцій за неоформлені трудові відносини

На Вінниччині винесли 15,3 мільйона штрафних санкцій за неоформлені трудові відносини

За кілька місяців суб’єктам господарювання на Вінниччині винесли 15,3 мільйона гривень штрафних санкцій за використання незадекларованої праці.

Про це повідомили на сайті Управління Держпраці у Вінницькій області. Зазначається, що з початку інформаційної кампанії “Виходь на світло”, яка триває з 1 липня у всіх регіонах України, на Вінниччині розпочали 56 заходів державного контролю з виявлення неоформлених трудових відносин.

За цей час фахівці Управління виявили 549 людей, які працювали нелегально. Найбільше випадків незадекларованої праці зафіксували у сфері сільського господарства, торгівлі, харчування та будівництва. Водночас зазначається, що у результаті інспекційних відвідувань, роботодавці офіційно прийняли на роботу 205 працівників.

– На жаль, не всі роботодавці дослуховуються до порад інспекторів Держпраці та продовжують ухилятися від декларування найманих працівників, за що вимушені нести адміністративну, кримінальну і фінансову відповідальність. Зокрема, за використання праці неоформлених працівників, з початку інспекційної кампанії, суб’єктам господарювання винесено штрафних санкцій на суму 15 300 000 гривень, – повідомили в обласному Управлінні Держпраці.

Там також зазначили, що штраф за одного працівника, допущеного до роботи без укладення трудового договору, становить 60 тисяч гривень, а у разі повторного вчинення такого порушення – 180 тисяч гривень.

Джерело

Ілюстративне фото – lexinform.com.ua

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...