• Главная
  • Як вінничани оцінюють діяльність суду, поліції, Нацгвардії та армії. Результати муніципального опитування
12:08, 18 сентября

Як вінничани оцінюють діяльність суду, поліції, Нацгвардії та армії. Результати муніципального опитування

Як вінничани оцінюють діяльність суду, поліції, Нацгвардії та армії. Результати муніципального опитування

Міжнародний  республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою «Рейтинг» провів сьоме всеукраїнське муніципальне опитування у 24 містах країни. Окрім задоволеності якістю послуг, громадян просили оцінити діяльність державних інституцій.

Найбільше вінничани схвалюють діяльність армії, найменше – суду.

Так, на запитання «Чи схвалюєте Ви діяльність армії», 48% опитаних у Вінниці відповіли «цілком схвалюю», 27% «швидше схвалюю», і лише 6% «зовсім не схвалюю». Порівняно з 2020 роком рівень підтримки армії серед вінничан зріс.

На запитання «Чи схвалюєте Ви діяльність суду», 6% опитаних у Вінниці відповіли «цілком схвалюю», 12% «швидше схвалюю», і 41% «зовсім не схвалюю». Порівняно з 2020 роком рівень підтримки суду практично не змінився.

На запитання «Чи схвалюєте Ви діяльність Національної гвардії України», 24% опитаних у Вінниці відповіли «цілком схвалюю», 26% «швидше схвалюю», і 6% «зовсім не схвалюю». Порівняно з 2020 роком рівень підтримки поліції серед вінничан зріс.

На запитання «Чи схвалюєте Ви діяльність поліції», 13% опитаних у Вінниці відповіли «цілком схвалюю», 32% «швидше схвалюю», і 18% «зовсім не схвалюю». Порівняно з 2020 роком рівень підтримки поліції серед вінничан зріс.

На запитання «Чи схвалюєте Ви діяльність Служби безпеки України», 12% опитаних у Вінниці відповіли «цілком схвалюю», 26% «швидше схвалюю», і 18% «зовсім не схвалюю». Порівняно з 2020 роком рівень підтримки поліції серед вінничан зріс.

Методологія

Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» у період з 12 травня по 3 червня 2021 року в 24 містах України (у Києві та всіх обласних центрах, включаючи Маріуполь у Донецькій області та Сєвєродонецьк у Луганській області). Опитування проводились шляхом особистих інтерв'ю у будинках 19 196 постійних жителів України віком від 18 років і старше. Дані були зважені, щоб відобразити загальне населення цих міст за віком та статтю. Статистична похибка не перевищує 3,5%, а коефіцієнт досяжності у середньому становить 65%.

Опитування було проведено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело

Фото: @vinn_photo_

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...