• Главная
  • У ВІННИЦІ ПРОЙДУТЬ ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ З АКЦЕНТОМ НА ІНКЛЮЗІЇ
13:22, 20 сентября

У ВІННИЦІ ПРОЙДУТЬ ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ З АКЦЕНТОМ НА ІНКЛЮЗІЇ

У ВІННИЦІ ПРОЙДУТЬ ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ З АКЦЕНТОМ НА ІНКЛЮЗІЇ

24-26 вересня Вінниця втретє долучається до щорічної ініціатива Ради Європи. Мета Днів європейської спадщини — привернути увагу мешканців та гостей міста до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства. Цьогорічне гасло акції –«Спадщина для всіх!».

Основною ідеєю заходів в рамках ДЄС є відкриття і огляд зазвичай закритих чи маловідомих пам'яток і артефактів, щоб привернути увагу громадськості до їх історичної та архітектурної цінності. У 2021 році #ДніЄвропейськоїСпадщини (#EuropeanHeritageDays) присвячені темі інклюзивної та різноманітної спадщини і покликані заохотити широку громадську участь у культурі, сприяти та відзначати різноманітність і підкреслити, що взаємодія з людьми та спільнотами з різним культурним походженням може збагатити наше життя.

Організатором Днів європейської спадщини у Вінниці є департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради у партнерстві з ГО «Гармонія», Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм, Вінницьким обласним художнім музеєм, Центром історії Вінниці та Вінницькою обласною клінічною психоневрологічною лікарнею імені акад. О.І. Ющенка.

«Дуже часто ми не звертаємо увагу на те, що доступ до культурних надбань обтяжений рядом обмежень, частину з яких не так складно усунути, як видається на перший погляд, - говорить директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені. - Впровадження інклюзивних підходів у роботі туристичних об'єктів та атракцій є однією з цілей Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року. Тематичний рік інклюзії в рамках Днів європейської спадщини дозволить розпочати системнішу роботу разом з гідами й музейниками щодо розробки просторово-архітектурних, демонстраційних та інтерпретаційних рішень у роботі з рядом вразливих та дискримінованих груп».

Участь у подіях безкоштовна за умови попередньої онлайн-реєстрації. Кількість місць обмежена! Заходи відбуватимуться з дотриманням протиепідеміологічних заходів, що діятимуть у Вінниці на момент проведення подій.

ПРОГРАМА ДНІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ У ВІННИЦІ - 2021

24 вересня, п'ятниця

10:00 - Інклюзивна екскурсія центральною частиною міста "Мама Мія Вінниця" для батьків з дитячими візочками. Реєстрація за посиланням.

14:00 - Публічна дискусія "Культура. Туризм. Інклюзія" з презентацією проєкту "Inclusive Travels in Ukraine".

Місце проведення: Садиба Б. Львовича, вул. С. Петлюри, 15. Вхід вільний.

25 вересня, субота

10:00, 17:30 - Екскурсія по психоневрологічній лікарні ім. О. Ющенка "Дім вар'ятів". Реєстрація за посиланням.

11:00-16:00 - Екскурсія по Вінницькому обласному художньому музею "Різноманітність у живописі" (щогодини). Реєстрація за посиланням.

14:00-15:00 - Майстер-клас з гончарства на площі Т. Шевченка (щогодини). Реєстрація за посиланням.

26 вересня, неділя

11:00-15:30 - Екскурсія по Вінницькому обласному краєзнавчому музею "Інтерактивний музей: включайся та пізнавай!" (щопівгодини). Реєстрація за посиланням.

14:00-16:00 - Ярмарка майстер-класів "Спадщина майстрів: ремесло для всіх" (ювелірне мистецтво, витинанка, лялька-мотанка) (щогодини). Реєстрація за посиланням.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...