
14:15, 21 вересня 2021 р.
У Вінниці пропонують зробити об’їзну дорогу на Поділлі

Вінничанин Юрій Українець зареєстрував петицію, в якій пропонує зробити об’їзну дорогу навколо мікрорайону «Поділля», щоб позбутися заторів.
«З початком нового навчального року в мікрорайоні «Поділля» постійно утворюються затори. Проблема виникла давно і з кожним роком буде посилюватись. Зумовлено це тим, що кількість жителів мікрорайону постійно зростає», — пише автор звернення.
Чоловік пропонує міській раді розглянути варіант створення додаткового заїзду/виїзду з мікрораайону Поділля, а саме, фактично зробити об`їзну дорогу навколо Поділля по вул. Юківка (поруч психіатричної лікарні ім. Ющенка) через гаражний кооператив, заїзд якого виходить на вул. Пиргова.
Також він пропонує створити парковку біля школи №24 зі сторони психіатричної лікарні та кільцеву розв`язку на виїзді/заїзді з мікрорайону в напрямку вулиці Р.Скалецького та Князів Коріатовичів.
Для розгляду петиції потрібно 350 голосів. Підтримати можна тут.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
4 червня
6 червня у Вінниці відкриється перший «КнигоЛенд»: гостей чекають подарунки, розіграш смартгодинника та тисячі книжок
Новини компаній
17:00
2 червня
11:00
2 червня
Оголошення
10:18, 4 червня
15
08:48, 9 червня
14:13, 4 червня
1
Коментарі