
11:56, 22 вересня 2021 р.
Коли у мешканців частини Замостя з’явиться вода?

Ні вмитися, ні напитися. Вже тиждень мешканці частини Замостя живуть без води у кранах. В деяких будинках вона є, але тиск на стільки низький, що до верхніх поверхів висоток не дістає.
Причина в тому, що водоканал ремонтує мережі. Впоратись обіцяли до 17 вересня. Однак, крани у вінничан і досі сухі. Коли ж нарешті з них потече вода?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:58
22 червня
Оголошення
12:04, 19 червня
13:30, 21 червня
13:36, 25 червня
19
12:52, 25 червня
6
10:11, 18 червня
1
Коментарі