• Головна
  • У громадах Вінниччини за державні кошти реалізовуватимуть 37 проєктів
15:47, 8 жовтня 2021 р.

У громадах Вінниччини за державні кошти реалізовуватимуть 37 проєктів

У громадах Вінниччини за державні кошти реалізовуватимуть 37 проєктів

Під головуванням Першого заступника Голови Вінницької облдержадміністрації Наталі Заболотної 7 жовтня проведено онлайн-нараду з територіальними громадами, які цьогоріч отримають кошти на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів”.

У 2021 році для Вінницької області передбачено надання субвенції з державного бюджету в обсязі 39,9 млн грн для реалізації 37 проєктів у 33 громадах.

В кінці вересня кошти державного бюджету почали надходити на рахунки громад.

На сьогодні є нагальним забезпечити на рівні громад ефективне адміністрування процесу використання коштів, які надійшли з державного бюджету. Обласною державною адміністрацією буде забезпечено здійснення постійного контролю за цим процесом. Адже реалізація проєктів створить умови для надання дітям в громадах якісної, безпечної та доступної освіти, - відзначила під час наради Наталя Заболотна.

У ході спілкування, керівники територіальних громад прозвітували про обсяг коштів державного бюджету, який вже надійшов до них, про використання коштів громади, які передбачались як співфінансування, про орієнтовні дати завершення реалізації проєкту та проблеми в реалізації проєкту.

На сьогодні немає суттєвих проблем в реалізації проєктів, проте громади отримали доручення якнайшвидше долучитись до використання коштів, що надійшли з державного бюджету: забезпечити проведення тендерів тощо.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...