• Главная
  • У Вінниці на асфальтобетонний завод подали до суду, бо забруднював екологію. Фото
13:22, 13 октября

У Вінниці на асфальтобетонний завод подали до суду, бо забруднював екологію. Фото

У Вінниці на асфальтобетонний завод подали до суду, бо забруднював екологію. Фото

13 жовтня Державна екологічна інспекція у Вінницькій області повідомила про те, що ними подано позов до Вінницького окружного адміністративного суду на одне з підприємств, яке займається виготовленням асфальтобетонної продукції у Вінниці.

«У позові йдеться про призупинення діяльності, пов’язаної із викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. А саме: призупинка експлуатації одним із суб’єктів господарювання сушильного барабана асфальтозмішувальної установки на території м. Вінниці», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у липні цього року цей завод понаднормово забруднював повітря оксидами вуглецю, сірки та азоту.

«Спеціалістами Інспекції виявлено факт здійснення наднормативних викидів забруднюючих речовин: оксиди вуглецю, речовини у вигляді твердих суспендованих частинок, оксиди сірки та оксиди азоту. За результатом перевірки суб’єкту господарювання видано припис щодо усунення виявлених порушень», - продовжують там.

У вересні цього ж року фахівці провели перевірку стану виконання припису, в ході якої встановлено, що порушення не усунуто.

«Джерело експлуатується в режимі наднормативного викиду. За не виконання законних розпоряджень Інспекції посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за ст.188-5 КУпАП. Крім того, за систематичні порушення законодавства про охорону атмосферного повітря та не виконання припису», - констатують там.

Дозвільному органу надіслано припис щодо анулювання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...