• Головна
  • У 2022 РОЦІ У ВІННИЦІ РЕАЛІЗУЮТЬ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ПРОЄКТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «БЮДЖЕТ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ»
13:16, 28 жовтня 2021 р.

У 2022 РОЦІ У ВІННИЦІ РЕАЛІЗУЮТЬ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ПРОЄКТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «БЮДЖЕТ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ»

У 2022 РОЦІ У ВІННИЦІ РЕАЛІЗУЮТЬ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ПРОЄКТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «БЮДЖЕТ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ»

В наступному році у Вінниці планують створити спортивний осередок на Замості та культурно-освітній простір просто неба на Вишеньці. У Сабарові облаштують дитячий ігровий спортивний майданчик, у Тяжилові – затишну шкільну площу, а на П'ятничанах – сквер ім. О. Кобилянської. У Великих Крушлинцях з'явиться спортивно-ігровий комплекс «Драйв», у Десні – бібліоальтанка, а у Стадниці – пікнік-майданчик біля озера. Ці, а такожряд інших проєктів стали переможцями конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». У наступному році планують реалізувати 23 проєкти-переможці.Ця кількість – рекордна.

28 жовтня відбулось засідання Координаційної ради, на якій оголосили проєкти-переможці конкурсу «Бюджет громадських ініціатив», які будуть реалізовані у наступному році. Заступник міського голови Андрій Очеретний зазначив, що проєкти-переможці конкурсу 2020 року цьогоріч майже всі виконані у повному обсязі.

«За ініціативи міського голови Сергія Моргунова у 2016 році розпочалось впровадження однієї з кращих світових практик – учасницьке бюджетування. Воно є інструментом прямої демократії за допомогою якого жителі міської територіальної громади беруть участь у прийнятті рішень щодо розподілу бюджетних коштів для розвитку та розбудови Вінниці, – каже заступник міського голови Андрій Очеретний. – У цьому році у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив» вперше брали участь приєднані території. За ініціативи міського голови Сергія Моргунова, щоб приєднані території мали рівні права з Вінницею, з загальної суми в 10 мільйонів гривень було виділено 2 мільйони гривень на приєднані території. По голосуванню ми бачили, що громада була дуже активною. Майже 30 тисяч людей віддали більше 61 тисячі голосів за ті чи інші проєкти».

Для реалізації проєктів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» у 2022 році в бюджеті Вінницької міської територіальної громади передбачається 10 мільйонів гривень.

За результатами конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» у 2021 році Координаційна рада переможцями визначила 9 великих проєктів на суму 7 222 320 грн, з них один великий проєкт вартістю 910 000 грн для реалізації на території Стадницького старостинського округу ВМТГ, та 14 малих проєктів на суму 2 777 680 грн, з них 5 малих проєктів на суму 1 182 560 грн для реалізації на території старостинських округів ВМТГ.

Серед великих проєктів, які будуть реалізовані у Вінниці – «Прокачай мозок та тіло»: облаштування фітнес-зали у бібліотеці-філії №6. Також в наступному році створять спортивний осередок «Острівець здоров'я» на Замості, культурно-освітній простір просто неба на Вишеньці. Проведуть турнір з вуличних видів спорту для молоді міста «Битва районів», облаштують дитячий ігровий спортивний майданчик у Сабарові. Також реалізують проєкти «Затишна шкільна площа у Тяжилові», «Створення скверу ім. О. Кобилянської» та «Студія звукозапису».

Щодо малих проєктів, то на прилеглій території бібліотеки №16 буде створений еко-хутір «Зелений двір». Також у планах реалізувати правопросвітницький проєкт «Волонтери правосуддя». Біля волейбольного майданчика на вул. Волошковій будуть встановлені глядацькі трибуни. Також серед переможців проєкти «Мобільна група творчого натхнення», «В гостях у вінницьких майстрів». Облаштують в наступному році й ігрову зону для дітей в Тяжилові: наземний батут, екологічну стежинку Теренкур та сучасний міні-стадіон «Дружній простір для чотирилапих». Також реалізують проєкт по безкоштовній стерилізації кішок та котів.

По старостинських округах перемогу здобув великий проєкт по створенню спортивно-ігрового комплексу «Драйв» у селі Великі Крушлинці. Також перемогли п'ять малих проєкти. Серед них – «Бібліотека згуртовує громаду» (села Стадниця, Вінницькі Хутори, Щітки, Малі Крушлинці, Великі Крушлинці, Гавришівка), «Бібліоальтанка – комфортний відпочинок» (селище міського типу Десна). Крім того, у селі Щітки створять зону відпочинку на ставку «Тарасишин» та пікнік-майданчик біля озера у селі Стадниця.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...