
14:15, 5 листопада 2021 р.
У Вінниці пропонують створити окремі доріжки для електросамокатів

Вінничанка зареєструвала петицію, в якій пропонує облаштувати у місті окремі доріжки для пересування електросамокатів, які все більше набирають популярності.
«Люди на самокатах створюють проблеми як для пішоходів, так і для водіїв автомобілів через відсутність чітких правил дорожнього руху для даних транспортних засобів та визначених обладнаних місць для їх пересування, а на дорогах все частіше трапляються транспортні пригоди, зокрема за участю пішоходів та велосипедистів», — пише авторка звернення.
Вона додає, що врегулювання даного питання значно мінімізує можливі негативні наслідки, а також захистить як самих користувачів електросамокатів, так і інших учасників руху.
Для розгляду петиції потрібно 350 голосів. Підтримати можна за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Комфорт і стиль у кожній краплі: де знайти ідеальні рішення для сучасної душової зони
Новини компаній
10:12
27 лютого
13:00
25 лютого
Оголошення
07:16, 18 лютого
19:52, 25 лютого
14:07, 16 лютого
Коментарі