• Главная
  • Дві вінницькі лікарні у «Рейтингу кращих роботодавців у медицині 2021»! – Сергій Борзов
13:59, 10 ноября

Дві вінницькі лікарні у «Рейтингу кращих роботодавців у медицині 2021»! – Сергій Борзов

Дві вінницькі лікарні у «Рейтингу кращих роботодавців у медицині 2021»! – Сергій Борзов

Як повідомив Голова ОДА, Вінницька обласна дитяча лікарня посіла І місце в Першому Всеукраїнському опитуванні кращих роботодавців у медицині в номінації «Наукова діяльність» у державному секторі.

Також перемогу в цьому конкурсі здобув Клінічний Центр інфекційних хвороб, виборовши І місце в номінації «Етика та культура» у державному секторі.

Вчора в прямому ефірі відбулося оголошення лідерів Першого Всеукраїнського рейтингу кращих роботодавців у медицині.

Дві вінницькі лікарні у «Рейтингу кращих роботодавців у медицині 2021»! – Сергій Борзов, фото-1

«Яким насправді зсередини є життя лікаря в Україні? У якому стані наразі умови роботи медиків і що має бути в пріоритеті для їх покращення? З яких керівників мають брати приклад?» - саме ці питання обговорили на Zdorovi Medical People завдяки голосам і участі в опитуванні.

За інформацією організаторів рейтингу, отримали більше 2,6 тис відповідей від медиків з усіх 24 областей України та столиці.

«По всьому світу вже не перший рік спостерігається криза кадрів у сфері охорони здоров’я. Розвинені країни починають змінювати вимоги та всіляко створювати сприятливі умови для переманювання лікарів і медсестер із сусідніх держав. Згідно нашого минулорічного опитування, станом на кінець 2020 року, близько 45% українських медиків часто або весь час відчувають, що їх роботу не цінують. Все менше професію у медицині обирає студентство, яке втрачає мотивованих та реальних провідників у медицину як науку.

У таких умовах ті, хто працюють над покращенням умов роботи для медиків, — це взірці для наслідування і ковток чистої мотивації», - зазначають організатори опитування.

Сергій Борзов привітав вінницьких медиків із високим визнанням колег, додавши: «Особисті цінності кожного працівника, його людяність та повага до оточуючих – це надважливо. Так було завжди і особливо тепер.Окрема подяка керівникам закладів – Василю Паненку та Ігорю Матковському за розвиток наших лікарень».

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...