• Главная
  • Вінничанам розповіли про «Безбар’єрний календар»
15:25, 12 ноября

Вінничанам розповіли про «Безбар’єрний календар»

Вінничанам розповіли про «Безбар’єрний календар»

На початку осені громадськості було презентовано «Довідник безбар’єрності». Одним із розділів якого став «Безбар’єрний календар». Даний розділ включає інформацію про важливі дати, визначні і пам’ятні дні.

«Ми придумали цей розділ, щоб, наприклад, не вітали 3 грудня людей з інвалідністю з Днем інвалідності. А таке трапляється. І в Календарі, пояснюється, що саме можна робити в подібні дати, як журналіст може писати, що говорити», – зазначила упорядниця Довідника Тетяна Касьян.

Зокрема, у Довіднику детальніше розповідається про наступні важливі дати: 13 листопада – Міжнародний день незрячих; 14 листопада – Всесвітній день боротьби з діабетом; 16 листопада – Міжнародний день толерантності та багато інших.

Переглянути «Довідник безбар’єрності» можна за посиланням. Він включає 4 розділи: «Складові безбар’єрності», «Правила мови», «Словник» та «Безбар’єрний календар». Його створили завдяки співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, експертами.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...