• Главная
  • У ВІННИЦІ ОСУЧАСНИЛИ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК БІЛЯ ШКОЛИ №26
15:30, 15 ноября

У ВІННИЦІ ОСУЧАСНИЛИ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК БІЛЯ ШКОЛИ №26

У ВІННИЦІ ОСУЧАСНИЛИ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК БІЛЯ ШКОЛИ №26

Щороку у Вінницькій міській територіальній громаді збільшується кількість навчальних закладів, де уроки фізичної культури проводять на відкритому повітрі на сучасних спортивних майданчиках. Цьогоріч оновили спортивне ядро школи №26. Там повністю замінили покриття, пофарбували огорожу та ворота.

Один із пріоритетів міської влади - спрямовувати муніципальні інвестиції на проєкти, які формують здорову та активну громаду. Один із них - капітальний ремонт спортивного ядра вінницької школи №26.

Спортивне ядро побудоване за кошти інвестора у 2016 році. У рамках інвестиційної угоди зробили три поля: для міні-футболу, волейболу та баскетболу. З того часу на майданчику займалися спортом школярі та мешканці мікрорайону. На початку нового начального року на спортивному ядрі розпочали масштабні ремонтні роботи.

Спортполе 26 школа (3).JPG

Спортполе 26 школа (3).JPG

«У нашому закладі осучаснили спортивний майданчик: демонтували старе покриття та постелили нове зі штучної трави на футбольному полі. Крім того, встановили полімерне покриття на волейбольному та баскетбольному полях. Повністю пофарбували огородження і ворота. А ще облаштували додаткові сітки біля воріт для того, щоб послабити удар м'яча. Це задля безпеки наших дітей», - розповіла директорка школи №26 Сніжана Резнік.

Усі роботи з капітального ремонту завершені. На це з бюджету громади спрямували майже півтора мільйони гривень.

Крім оновлення спортивних майданчиків, у місті дбають і про дозвілля найменших мешканців громади. Зокрема, ремонтують та підтримують у належному стані ігрові майданчики. Цьогоріч капітальний ремонт розпочали на дитячому майданчику, що на території школи №35.

«На ігровому майданчику демонтували старі металоконструкції, влаштували гумове покриття та покриття спеціальних плит, відремонтували комплекси «машинка» та хатинку «бджілка». Оновили лавочки, частково замінили та пофарбували дерев'яні конструкції», - зазначила заступниця директора департаменту освіти з економічних питань Наталія Мазур.

На ремонт дитячого майданчика з бюджету громади виділили 955,148 тисяч гривень.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...