• Главная
  • У Вінниці тестування на ВІЛ та гепатит можна зробити безкоштовно
11:03, 24 ноября

У Вінниці тестування на ВІЛ та гепатит можна зробити безкоштовно

У Вінниці тестування на ВІЛ та гепатит можна зробити безкоштовно

З 22 до 28 листопада — відзначається Міжнародний тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити. Такі тестування можна пройти у Клінічному центрі інфекційних хвороб, а також звернувшись до свого сімейного лікаря. Швидкі тести на вірусні гепатити та ВІЛ є безоплатними та доступними.

Традиційно у Вінниці у ці дні працювала мобільна лабораторія, де усі охочі могли зробити експрес-тести. Цього року у зв’язку з тим, що Вінниччина потрапила до «червоного» рівня епідемічної небезпеки лабораторія не працює.

«Ми планували роботу лабораторії, однак пандемія COVID-19 вносить свої корективи. Щодня наші працівники рятують життя пацієнтів, які до нас поступають із коронавірусною хворобою. Проте, ми працюємо й в інших напрямках. І усі охочі можуть пройти тестування на виявлення ВІЛ та гепатитів у нашому центрі з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00», - зауважив директор Клінічного центру інфекційних хвороб Ігор Матковський.

За інформацією Клінічного центру інфекційних хвороб, за період з 1 січня по 1 листопада, цього року в області вперше було офіційно зареєстровано 174 ВІЛ- інфікованих осіб. Вперше діагноз СНІД встановлено 94 особам. За цей період померло 69 ВІЛ-інфікованих осіб , в тому числі від СНІДу - 34 особи. Всього на антиретровірусному лікуванні знаходиться 2200 хворих, в тому числі 49 дітей.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...