• Главная
  • Вінничанка Марія Дитинюк анонсувала авторський проєкт «Арт-галерея у доповненій реальності»
13:02, 24 ноября

Вінничанка Марія Дитинюк анонсувала авторський проєкт «Арт-галерея у доповненій реальності»

Вінничанка Марія Дитинюк анонсувала авторський проєкт «Арт-галерея  у доповненій реальності»

Зібрані в рамках ініціативи кошти підуть на новорічні привітання нужденних.

Учасниця телевізійного шоу «Україна має талант», художниця Марія Дитинюк розповіла, як через мистецтво та створення ресурсних картин, можна себе пізнавати та гармонізувати свій внутрішній стан. Проєкт стартує 30 листопада. Долучитися до нього зможуть усі охочі, в режимі онлайн, що дуже актуально для саморозвитку людини, в умовах карантину.

"Проект, який стартує 30-го листопада - це важливі меседжі, які відображені на ресурсних картинах. Вони зображені через образи. У такий спосіб ми хочемо достукатись до глядачів через відеозвернення у форматі голограми. Тобто кожна людина, зможе через відео, через свій смартфон, побачити дівчину, яка розповідає про секрети щастя. Це більшість коучі, психологи у доповненій реальності. Можна побачити картини під різними кутами у себе на стінах", - розповіла Марія Дитинюк.

Десять художніх картин з к’юар-кодами, за допомогою яких можна буде переглянути відео в доповненій реальності, виставлять для вінничан в галереї «ХХI», у вівторок 30 листопада. Також є сайт проєкту «Добротворчість щасливих людей», який на думку його авторки, художниці Марії Дитинюк, теж стане корисним для багатьох містян.

"Ми плануємо випустити записники, в яких будуть кольорові вставки ресурсних картин з цими меседжами . Через записник можна буде відсканувати к‘юар код і відтворити мистецтво в себе вдома. А кошти від продажу записників підуть на новорічні привітання нужденних. Хочемо, щоб проект мав соціальну місію", - додала авторка проєкту.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...