• Главная
  • У Вінниці на стипендії талановитій молоді виділили 280 тисяч гривень
14:52, 30 ноября 2021 г.

У Вінниці на стипендії талановитій молоді виділили 280 тисяч гривень

У Вінниці на стипендії талановитій молоді виділили 280 тисяч гривень

Стипендію, за результатами першого семестру, отримають 337 вінницьких школярів, 35 студентів вишів та півсотні учнів спеціалізованих мистецьких і спортивних шкіл.

Список стипендіатів опублікували на сайті вінницької мерії. Студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації кожного місяця виплачуватимуть 310 гривень, студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації – 229 гривень. Учням закладів загальної середньої освіти, вихованцям позашкільних установ, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих мистецьких навчальних закладів по 155 гривень.

За словами директорки міського департаменту освіти Оксани Яценко, традиція підтримувати талановиту молодь започаткована у Вінниці понад 20 років тому. Вінницька міська рада та її виконавчий комітет, щороку визначає стипендіатів серед учнів та студентів, які мають гарні результати у навчанні, мистецтві та досягнення у спорті. Традиційно, стипендіатів нагороджують напередодні новорічних свят.

«Стипендіатами міської ради у першому семестрі 2021-2022 н.р. стали 425 учнів та студентів закладів освіти. Це є коледжі, інститути, університети, академії й таке інше. Вони за 4 місяці цього семестру отримають певну суму. Потім, на другий семестр, знову заклади подають своїх стипендіатів. Тому що зрозуміло, що ситуація не завжди, але буває змінюється, тому що ми уже будемо, наприклад, у другому семестрі будемо знати результати олімпіад міського, обласного, всеукраїнського рівнів», - розповіла пані Оксана.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...