Вінничани просять Луханіна і Кривопішина не «відрізати» їх від обласного центру

Вінничани підготували звернення до керівників Одеської залізниці та Південно-Західної залізниці з проханням не скасовувати курсування пасажирського потягу 667/668 «Вінниця — Гайворон».

Про це йдеться в повідомленні сайту "Вінницький трамвай".

Вдруге «Одеська залізниця» хоче «відрізати» залізничний зв’язок частини Вінничини з обласним центром. Так, з 25 березня 2013 року було скасовано курсування пасажирського потягу 667/668 «Вінниця — Гайворон».

В результаті скасування цього потягу деякі села Вінниччини взагалі залишилися без прямого транспортного сполучення з обласним центром, оскільки вони прямого автобусного сполучення з Вінницею не мають. Саме тому громадяни написали звернення начальнику ДТГО «Одеська залізниця» Миколі Луханіну та начальнику ДТГО «Південно-Західна залізниця» Олексію Кривопішину.

Текст звернення:

«Я, житель міста Вінниці не схвалюю рішення керівництва ДТГО «Одеська залізниця» про відміну з 25 березня 2013 року поїзда № 667/ 668 Вінниця-Гайворон.

Наголошую, що це — єдиний потяг прямого залізничного сполучення міста Вінниці із містами Немирів, Гайсин та Гайворон, а також єдиний спосіб прямого траснпортного сполучення з обласним центром для деяких сіл Бершадського, Теплицького, Гайсинського та Немирівського районів Вінниччини.

Звертаю Вашу увагу на те, що відомості про скасування поїзда вже отримали критичну оцінку серед громадськості. Адже відміна маршруту потягу Вінниця-Гайворон в першу чергу негативно позначиться на зручності пересування студентів, мандрівників, жителів прилеглих до залізниці територій та представників пільгових категорій.

Вимагаю від ДТГО «Південно-Західна залізниця» та ДТГО «Одеська залізниця»:

- Відмінити рішення «Одеської залізниці» про скасування поїзда № 667/668 Вінниця-Гайворон.

- Детальніше розглянути цю транспортну проблему.

- Знайти інше компромісне вирішення транспортного сполучення сіл Бершадського, Теплицького, Гайсинського та Немирівського районів Вінницької області з обласним центром.

Пропоную як варіант призначити рейковий автобус, який би забезпечував щоденну або кількаразову на тиждень можливість пересування мешканців Вінниччини з Бершадського, Теплицького, Гайсинського та Немирівського районів до обласного центру.

На підтвердження незгоди із рішенням про скасування поїзда № 667/668 Вінниця-Гайворон подаю свої підписи».

Всіх небайдужих просять підписатись у петиції, перейшовши за посиланням http://www.petitions247.net/httpivan-91-1livejournalcom1295html .

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов