Український пам'ятник «Невідомому пам'ятнику» експонується на Венеційському бієнале

Пам'ятник "Невідомому пам'ятнику", встановлений у м. Шаргород Вінницької області, став одним із експонатів в українському павільйоні на цьогорічному Венеційському бієнале сучасного мистецтва.

Про це повідомив голова громадської організації "Об'єднання підприємців Шаргородського району" Анатолій Банах, передає Укрінформ.

"Досі наш пам'ятник "Невідомому пам'ятнику", попри його неординарність, залишався лише розширенням туристичного маршруту гостей міста, який зводився до "костьол - монастир-синагога". Тепер городяни пишаються, що він здобув визнання на шанованому 55 бієнале сучасного мистецтва у Венеції, нехай лише у вигляді тривимірної проекції", повідомив А. Банах.
За його словами, двотонна фантазія киянки Жанни Кадирової з'явилася у Шаргороді 2009 року. Тоді один із вихідців з містечка - заможний російський бізнесмен кілька років поспіль проводив на своїй малій Батьківщині творчі пленери "Арт-Шаргород", на які приїздили майстри сучасного мистецтва. Однією з пам'яток про такі відвідини мистецької богеми і став пам'ятник "Невідомому пам'ятнику".

Монумент зображає фігуру на постаменті, прикриту стилізованим білим простирадлом, як це буває перед відкриттям пам'ятника. Цей витвір мистецтва інтригу, кого зобразив скульптор, зберіг назавжди. Пам'ятник встановлено у так званому нижньому місті навпроти тамтешньої районної прокуратури. Він став улюбленим місцем тусовок місцевих неформалів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов