Учень колонії помер на занятті. Мешканці Якушинень думають, що дитину убили

- Ви послухайте, що люди в якушинецькій маршрутці говорять. Хлопця вбили! – подзвонила в редакцію „20 хвилин” жінка, яка назватися не захотіла. Вона стверджувала: в тамтешній колонії убили вихованця.

За фактом раптової смерті 14-річного хлопця у стінах Якушинецького училища професійної реабілітації, де він знаходився після скоєння злочину, справді відкрили кримінальне провадження. Стаття – навмисне вбивство. Але, як пояснила прес-офіцер обласної Анна Олійник, таке кримінальне провадження, за вимогами нового кримінально-процесуального кодексу, відкривається навіть тоді, коли та тілі померлого немає видимих ознак насилля. І цей випадок якраз такий.

В міліції розповіли, що дев’ятикласнику на занятті, і це не був урок фізкультури, стало зле. Йому надавали допомогу працівники медпункту училища, але не врятували.  

- Попередня причина смерті дитини – гостра серцева коронарна недостатність, - каже Анна Олійник.

Всі обставини випадку ще досліджуються. Остаточний висновок про те, чому помер підліток, мають дати за наслідками судмедекспертизи.

А опинився цей хлопець у Якушинецькому училищі, яке прийнято називати колонією для неповнолітніх, бо скоїв крадіжку. Йому до звільнення залишався один тиждень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов