• Головна
  • У Вінниці пляжі готові приймати вінничан
17:04, 5 червня 2013 р.

У Вінниці пляжі готові приймати вінничан

У Вінниці з першого червня почали діяти лише три сертифікованих пляжі - це «Хімік», на вулиці Гонти і «Центральний». Вони найкраще обладнані, а ще тут чергують медики і рятувальники. Для дітей тут відведені спеціальні місця для купання, але за малюками стежити все одно треба

Три найкращих обладнаних пляжі приймають найбілішу кількість вінничан. Це пляжі «Хімік», «Центральний» та на вулиці Гонти. Тут міська влада зробила що могла:  підремонтувала, підфарбувала, пісочком присипала. Але головне – рятувально-водолазна служба обстежила дно і забрала усі небезпечні предмети.
 

Відкриті лише три пляжі

Улітку вінничани, а головне - діти будуть рятуватися від спеки на річці. З урахуванням цього і підготували три міських пляжі до нового купального сезону.

- Ще до десятого травня ми привели пляжі в порядок, підремонтували «грибочки» та лавочки, пофарбували, підсипали піском, - каже завідувач центральної підстанції міської водолазно-рятувальної служби Василь Бойко. – Також пляжі будуть обладнані каналізацією і душовими кабінами. Роботи ще тривають, але як тільки дозволить погода – це буде зроблено.

У департаменті комунального господарства кажуть, що перед тим як оновити пляжі, опитували вінничан.      

- Ми питали людей, що вони хотіли б поміняти, чого не вистачає, - каже Василь Бойко. - Звичайно, багато говорили про туалети. Біотуалети на пляжах встановлені, але вони незручні. Тому ми у найближчий час запустимо звичайні. Ще просили зробити більші шезлонги або «грибочки», що захищають від сонця.

Укріплені береги і обстежене дно

Працівники водолазно-рятувальної служби обстежили дно річки біля пляжів, аби відпочиваючі не поранилися під час купання. Сміття тут не дуже багато, роботи з очищення дна проводяться щорічно. Однак в інших місцях дно дійсно замулене і на ньому багато побутового сміття, яке відпочиваючі самі ж і кидають у річку. Тому не варто користуватися не призначеними для купання місцями.

У цьому році рятувальники і медики з необхідним обладнанням чергуватимуть на пляжах з 11 до 16 години. Єдине – для них ще теж не обладнане належне місце.

- На чергування виходять, зважаючи на погоду: якщо спека, і люди будуть купатися, то і чергові виходять, - каже Василь Бойко. - У холод і дощ іти на пляж немає сенсу.

Офіційне відкриття купального сезону – першого червня.  

Всього на реконструкцію та обладнання зони відпочинку з міського бюджету виділили майже 600 тисяч гривень.

Як правильно відпочивати на річці

Купаючись, не запливайте за огороджувальні буї, не залізайте на технічні та попереджувальні знаки, не підпливайте до човнів, а також не стрибайте у воду з човнів і катамаранів, мостів тощо, в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.

Не купайтесь у затоплених кар'єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо. Відпочивайте в місцях, які спеціально призначені для купання, де поблизу є рятувальні пости та перевірене дно водойми.

Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані з пірнанням, захватом чи штовханням тих, хто купається поруч. Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, є купання в нетверезому стані.

У жодному разі не залишайте дітей без нагляду! Постійно тримайте їх поруч із собою, спостерігайте за їхньою поведінкою, пояснюйте їм правила безпеки!

На воді вже загинуло двоє дітей

З початку року у Вінницькій області зареєстровано 23 нещасних випадки на воді, при яких загинуло 17 осіб (з них двоє дітей), травмовано шість осіб (з них чотири дитини).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...